Bílý Kratom

Bílý kratom

Bílý nebo také White Kratom se suší mimo sluneční záření v tmavých místnostech ostrova Borneo. Má hrudkovitou strukturu, neboť se mele jen jemně. Bílý kratom je oblíben především u manuálně pracujících nebo sportovců, kteří hledají rychlé a dlouhotrvající povzbuzení pro svůj výkon.

Koupit Bílý kratom

Bílý kratom účinky

Bílý kratom je spojován především s energií, manuální prací a také silou. Mezi hlavní druhy patří White Borneo nebo White Maeng Da, které jsou nejsilnějšími druhy. U nových zákazníků doporučujeme využít starter pack a jednotlivé barvy a druhy mezi sebou porovnat. White Borneo je vhodný pro zkušenější zákazníky a druh Maeng Da si může dopřát i úplný začátečník.

Druhy bílého kratomu

Bílý kratom má mnoho druhů, my nabízíme dva nejsilnější a tedy White Borneo a White Maeng Da.  Pokud se chcete dozvědět více o jednotlivých barvách kratomu, navštivte stránku co je kratom nebo blogu článek kratom.

Co je kratom

Kratom White Borneo

Nejsilnější kratom

Druh Borneo je označován jako nejsilnější druh kratomu vůbec. Je proto ideální volbou pro pravidelné a zkušené kupující. Druh White Borneo je opravdu velmi silný a proto k němu doporučujeme přistupovat s respektem.

Koupit white borneo

Kratom White Maeng Da

Nejznámější kratom

Maeng Da je původním druhem kratomu a někdy je označován jako čistá barva. Oblíbenost si získal především svou delší historií. Chcete vyzkoušet bílý kratom? Maeng Da je skvělý první krok, ale i zkušenější zákazník si jej oblíbí pro svoji vysokou sílu.

Koupit WhiTE maeng da
Další barvy Kratomu

Kratom se dělí na jiné barvy nebo druhy. Více si můžete přečíst zde.

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto  barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod jednotlivými barvami níže. 
Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu, zkus například u Red Borneo! Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl jednotlivými druhy. Pokud  se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom.
Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili  kratomscience.com

Napsat komentář