Červený Kratom

červený kratom

Červený kratom, anglicky názýván red kratom je sušen především ve vnitřních prostorách. Má výraznou červenou barvu žilek na svých listech. Červený kratom je vhodný především pro lidi, kteří mají rádi relax, odpočinek nebo se potřebují odreagovat. Oblíben je především u ženské části populace. 

KOUpit červený kratom

Červený kratom účinky

U červeného kratomu se nejčasteji setkáme s relaxem, odpočinkem nebo okrajově se soustředěním. Jednotlivé druhy, ale i barvy se mezi sebou liší jak obecně, tak i individuálně. Pro každého může proto být vhodný jiný druh kratomu a proto je třeba vyzkoušet co nejvíce druhů a barev.  Pro nové zákazníky doporučujeme využít především starter pack s výběrem několika druhů různých barev.

Druhy červeného kratomu

U červeného kratomu doporučujeme začít s druhem Red Maeng Da a pro zkušené zákazníky zase vyzkoušet sílu Red Borneo. Pro více informací o dalších barvách a druzích klikněte na článek co je kratom. nebo na blog kratom.

cO JE KRATOM
Kratom v prášku red borneo

Kratom Red Borneo

Nejsilnější druh kratomu

Druh Borneo je označován jako nejsilnější druh kratomu. Je proto ideální volbou pro pravidelné a zkušené zákazníky. Druh Red Borneo je opravdu velmi silný a proto k němu doporučujeme přistupovat opatrně.

Kratom Red Borneo

Kratom Red Maeng Da

Nejznámější druh kratomu

Maeng Da je původním a nejstarším druhem kratomu a někdy je označován jako čistá barva. Oblíbenost si získal především pro svoji nejdelší historií. Ideální druh, pokud si chceš udělat obrázek o červené barvě. Je však vhodný i pro zkušenější zákazníky díky své vysoké síle.

Kratom Red Maeng Da
Kratom v prášku red maeng da
Další barvy Kratomu

Kratom se dělí na různé barvy a druhy. Chceš vědět více? Přečti zde!

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto  barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod jednotlivými barvami níže. 
Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu, zkus například u Red Borneo! Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl jednotlivými druhy. Pokud  se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom.
Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili  kratomscience.com

Napsat komentář