Kratom koupit

kdE  KOUPIT KRATOM?

Kratom je možné koupit ve velkém množství e-shopů v České republice. Je možné jej koupit také u různých přeprodejců nebo v některých vybraných kamenných prodejnách. Kvalitní kratom je k dostání především na ověřených e-shopech, které pečlivě hlídají kvalitu.

jAKÉ MÁ KRATOM DRUHY?

Kratom se dělí na různé druhy. Jeho druhy mají velmi mnoho různých názvů, které mohou být velmi rozdílné. Především však jsou názvy rozdílné i u jednotlivých producentů a tedy velkého množství prodejců. Při odlišení druhů závisí na rozdílném zpracování a jeho průběhu jako je fermentace, sušení apod. Dále záleží na odrůdě stromu, jako je například nejstarší Maeng Da. V neposlední řadě pak závisí také na míchání jednotlivých druhů mezi sebou. Barvy by se mezi sebou míchat neměli na to bychom se měli dávat pozor i sami. 
Jako nejsilnější kratom jsou obecně označovány především druhy Maeng Da nebo Borneo. Červený Red Borneo je považován za vůbec nejsilnější druh ze všech. Za velmi oblíbené jsou považovány druhy Bali. Ty jsou oblíbené především ve variatě green Bali, nebo gold Bali.
Další druhy jako jsou Elephant, Ketapang, Entikong, Bentuangie apod. jsou těžko popsatelné. Jsou ideální na vyzkoušení něčeho nového pokud již s kratomem máte zkušenosti.

Green Borneo

Nejsilnější kratom

Koupit kratom

Green Bali

Nejoblíbenější kratom

Koupit kratom

Jak vybrat kratom?

Při výběru bychom se primárně mezi zaměřit na barvu. Ta slouží jako nejlepší vodítko při výběru protože je nejvíce směrodatná. Další rozdělelení na druhy je už více individuální a nelze jej jednoduše generalizovat. Při výběru barev se dívame na za jakým účelem chceme tento sběratelský předmět koupit a jaký to má mít pro nás přínos. Pro výběr barev vám lépe poslouží tato stránka.

Jak vybrat barvu

kratom shop

Náš kratom shop shamind nabízí velmi kvalitní prášek, ale jako jedni z mála také lisovanou formu. U nás si vybere z nabídky ověřeného a kvalitního kratomu. Zásilky odesíláme do 24h od objednání a doba dodání je 1-3 dny. V našem obchodu nabízíme jak velmi silný kratom, tak i další druhy. Vybírat můžeš zde.

Kratom koupit

SLEVA 10% S KÓDEM „SHAMIND10

Kratom legalita
Je kratom legální a ve kterých zemích?

Kratom je dnes legální v mnoha státech, především v USA. To můžeme vidět na mapce dole. Dále je povolen ve většině států Evropské unie. Jako příklad nám mohou posloužit sousední Rakousko nebo Neměcko, kde je kratom legální. V severských státech je kratom regulován a bývá předepisován místními lékaři. Kratom není legální například v Polsku a nebo na Slovensku. Více si můžete přečíst zde.