NEJLEPŠÍ KRATOM

JAK VYBRAT NEJLEPŠÍ KRATOM?

Velmi mnohokrát se setkáváme s dotazem na téma: Jak vybrat ten nejlepší kratom? Pro to, abychom vybrali ten nejlepší možný kratom nám poslouží především rozdělení na jednotlivé druhy a barvy. Kratom se dělí na několik barev, a podle nich bychom měli primárně vybírat i při nákupu. Dále je potřeba vybrat kvalitního dodavatele, jakým je například kratom shop shamind. Při výběru bychom měli dbát na kvalitu a důvěryhodnost odběratele, na kvalitu zboží, ale i na rychlost dodání. Velmi podstatné je také cena, kterou má náš shop velmi nízkou tak, aby byla pro zákazníka dostupná. Zároveň však dbáme na kvalitu, a proto si troufáme říct na zákaldě zpětné vazby zákazníků, že máme ten nejlepší kratom. Je ošetřen UV zářením, je pečlivě vybírán dodavatel a je balen ve vakuových sáčcích, které nepropouštějí světlo, které škodí jeho kvalitě. Více o tam jak se zpracovává, kde se pěstuje a soustu dalšího si můžete přečíst zde.

NEJLEPŠÍ KRATOM

Jako nejlepší kratom a to především kvůli toho, že je oblíben širokou veřejností, ale i již zkušenými zákazníky je druh Green Bali. Ten je oblíben především pro své rozsáhlé využití. Dalšími oblíbenými druhy, které má kratom zelený u zelené barvy jsou například Green Borneo, který je oblíben díky své síle.

koupit nejlepší kratom

KRATOM DRUHY

Dále se kratom dělí na různé druhy, kterých je docíleno jak mícháním jednotlivých odrůd . Někteří výrobci však mezi sebou míchají i jednotlivé barvy, což však zcela nedoporučujeme. Míchat si můžete i jednotlivé druhy a to u stejné barvy mezi sebou, ostatně takto se to dělá velmi často a je to individuální přístup, který může být přínosný. Naše druhy jsou však již sami o sobě velmi zajímavé a záleží i na tom co zákazník očekává. Velmi oblíbené jsou především druhy: kratom Maeng Da nebo Borneo. Ty jsou považovány za ty nejsilnější a proto je lze doporučit zkušeným zákazníkům. Pro začátečníky je ideální volbou druh Bali, a to jak v zelené barvě, tak také gold. Ty jsou oblíbeny například u studentů.
Stále nevíte jakou barvu a druh vybrat, zkuste si více přečíst o druzích zde. O tom co je kratom a jak vybrat barvu si můžete přečíst zde.

Zelený kratom je často kupován studenty, sportovci apod. Obecně má ze všech barev nejširší paletu zákazníků.

koupit kratom

Červený kratom je ideální volbou pro lidi, kteří mají rádi klid, odpočinek a relax.

Koupit kratom

Zlatý kratom je oblíben pro svoji výdrž, a je tedy ideálním sběratelským předmětem.

Koupit kratom

Bílý kratom je oblíben u manuálně pracujících, někdy také sportovců a studentů.

Koupit kratom