NEJSILNĚJŠÍ KRATOM

Jak poznat a vybrat ten nejlepší a nejsilnější kratom? Síla kratomu se může zjišťovat na základě dvou parametrů které navzájem můžeme porovnávat. Zaprvé jsou to barvy a zadruhé to jsou druhy. Sílu je velmi dobré brát především na základě předem definované barvy, a to u jednotlivých druhů. Kratom diskuze dostupné na internetu jsou mnohdy plné zcela rozličných názorů. Velmi zkreslující může být rozdělení na druhy, a to bez barev a velmi příjemné by bylo, kdyby byl každému druhu připojena i barva. Proto je lepší druhy hodnotit například jako Green Borneo nebo Red Borneo. Jako nejsilnější kratom na základě druhů jsou považovány Borneo nebo Maeng Da.
V našem kratom shopu jsou tyto nejsilnější druhy také dostupné. Můžete se o tom přesvědčit zde.

Kratom diskuze

Kratom diskuze zmiňují jako ten nejsilnější druh Maeng Da. Ten je podle některých zdrojů speciálně šlechtěn a díky tomu jej můžeme za nejsilnější obecně považovat. Nemusí tak tomu však být u všech barev a my si povíme, že mnohdy ani není.

Pojďme si jednotlivé barvy a jejich druhy představit postupně:

Bílý kratom

Bílý kratom je mnohými označován jako ta nejsilnější barva vůbec. Toto je však především subjektivní pocit a nelze takto příliš generalizovat. U bílé barvy je jako ten silnější označován především druh Borneo. Oba druhy si však jsou velmi podobné, a je tedy zajímavé se je vyzkoušet. U každého prodejce navíc mohou být stejné názvy druhů jinak zpracovány a tedy i odlišně silné.

Koupit White Borneo

Červený kratom

Pro červený kratom je situace velmi jednoznačná a jako ten nejsilnější druh je snad vždy označován Red Borneo. Tento druh je opravdu velmi silný, a je třeba si u něj dávat pozor, a to především u nezkušených zákazníků. Druh Maeng da je vhodný spíše pro začátečníky, ale může být vhodný i pro již ostřílené a znalé zákazníky. Obecně je červený kratom považován za ten vůbec nejsilnější.

Koupit Red Borneo

Zelený kratom

Nejlepší kratom diskuze se vede především ohledně zelené barvy. Zde nalezneme dva tábory, které označují dva druhy jako ty nejsilnější. Těmi nejsilnějšími druhy jsou Green Borneo nebo Green Maeng Da. Většinově je za nejsilnější kratom považován druh Maeng Da. Každopádně pokud chcete silný kratom, uděláte dobře i když si objednáte druh Borneo, který doporučujeme. Oba druhy jsou si ve své síle velmi podobné a je dobré je vyzkoušet oba.

Koupit Green Borneo

Zlatý kratom

Zlatý nebo spíše yellow kratom má méně druhů, a to je způsobeno především tím, že není jednou ze tří základních barev. Jeho nejznámějším druhem je především Gold Bali, který naleznete i na našich stránkách. Tento druh je oblíben pro své široké využití a dlouhou výdrž.

Koupit Gold Bali

Jak tedy vybrat kratom?

Kratom bychom měli vybírat především podle barvy. To nás vede k tomu, že bychom si měli vybrat barvu, a to můžeme například na této stránce: co je kratom. Pokud již barvu vybereme tak můžeme přejít k jednotlivým druhům. Ty můžeme vybírat podle síly jako jsme zmínili v tomto článku, nebo podle oblíbenosti. Nejlepší kratom můžeme koupit v shopu.