Zelený kratom

Zelený kratom

Zelený nebo též green kratom je sušen v zatemnělé místnosti a je velmi silně drcen. Je oblíbený především u lidí, kteří se věnují práci, učení nebo mají rádi zábavu. Je s ním spojena především euforie. Zelený kratom má široké využití, což z něj činí velmi oblíbenou barvou.

Koupit zelený kratom

Zelený kratom účinky

V souvislosti se zeleným kratomem je nejčastěji zmiňována euforie, stimulace a také energie. Účinky jsou velmi individuální, proto nelze zcela jasně vymezit a stanovit, jaký je jednotlivý druh nebo barva. Z tohoto důvodu je nejlepší si jej zakoupit a vyzkoušet. Zelený kratom, konkrétně druh Green Bali,  je nejlepším rozhodnutím pro začátečníky.

DĚLENÍ KRAtomu na jednotlivé druhy

Kratom se kromě barvy dělí také podle druhů. Ty si popíšeme více do detailu níže. Mezi nejznámější druhy patří Green Bali, Green Maeng Da a Green Borneo. Pro více informací o dalších barvách a druzích klikněte na článek co je kratom nebo blogu kratom.

Kratom Green Borneo

Nejsilnější kratom

Druh Borneo je označován jako vůbec nejsilnější druh. Proto je ideální volbou pro pravidelné a zkušené kupující. V menším množství je podobný druhu Bali.

Koupit Green Borneo
Kratom Green Maeng Da

Nejznámější kratom

Původní a velmi známý druh, který je mnohdy označován za „čistou“ barvu. Je oblíben především pro svou historii a sílu. Ideální pro zkušené odběratele a srovnání barev.

Koupit Green Maeng Da

Kratom Green Bali

Nejoblíbenější druh 

Bali je nejoblíbenějším druhem – především pro své široké využití. Je ideální pro začátečníky, u stálých zákazníků je také velmi oblíbený.

Koupit Green Bali

 Kratom Green Entikong
Lepší komunikace

Druh Entikong je silou srovnatelný především s druhem Bali. Je oceňován především lidmi, kteří rádi komunikují s ostatními.

Koupit Green Entikong

Kratom Green Elephant
Zlepšení nálady

Kratom Green Elephant je nejvíce podobný kratomu Maeng Da. Je slabší, ale jeho nákup Vám výrazně zvedne náladu.

Koupit Green Elephant

Kratom Green Ketapang
Společník na párty

Ketapang je druhem, který se nejvíce podobá především druhu Borneo. Je velmi silný a někteří si s jeho nákupem spojují také euforii.

Koupit Green Ketapang

Kratom Green Bentuangie
Ideální na učení

Tento druh je velmi oblíben především u studentů. Mírně se liší od ostatních zelených druhů, dal by se přirovnat spíše ke žlutému kratomu.

Koupit Green Bentuangie
Další barvy Kratomu

Kratom se dělí na různé barvy a druhy. Chceš vědět více? Přečti zde!

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto  barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod jednotlivými barvami níže. 
Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu, zkus například u Red Borneo! Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl jednotlivými druhy. Pokud  se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom.
Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili  kratomscience.com

Napsat komentář