Žlutý kratom

žLUTÝ KRATOM

Žlutý, zlatý nebo gold kratom jsou označení pro kratom, jehož listy mají zlatavou barvu. Žlutá barvy je docílena jeho stářím, tak jako listy stromů žloutnou na podzim. Nejčastěji se získává se ze stromů se zelenými nebo červenými žilkami. Tento druh je používán především k dlouhé a náročné práci.

KOUPIT ŽLUTÝ KRATOM

Zlatý kratom účinky

Zlatý kratom je spojován především s velmi dlouhým trváním. Je vhodným společníkem k dlouhé a náročné práci, kterou musíš rychle dokončit. Jeho nejlepším druhem je Gold Bali a proto jej také nabízíme. Pro nové zákazníky doporučujeme pro vyzkoušení využít starter pack a jednotlivé barvy a druhy mezi sebou porovnat.

Druhy žlutého kratomu

Žlutý kratom má jeden významný druh, který je obecně nejvíce oblíben a proto ho nabízí i náš e-shop. Je to druh Gold Bali, který je středně silný a ideální i pro začátečníky.  Pro více informací navštiv stránku co je kratom nebo článek na blogu kratom.

Co je Kratom

Kratom Gold Bali

Kratom Bali je oblíbenějším druhem především pro široké využití. Je ideální pro začátečníky, ale je oblíben také u stálých a zkušených zákazníků. Gold Bali je ideální, neboť je podobný jak bílému, tak zelenému kratomu.

KOUPIT gold bali
Další barvy Kratomu

Kratom se dělí na různé barvy a druhy. Chceš vědět více? Přečti zde!

Kratom se dělí na několik barev. Těmito barvami jsou zelená, bílá, červená a žlutá. O těchto  barvách si můžeš přečíst více kliknutím na odkaz pod jednotlivými barvami níže. 
Kratom se také dělí na různé druhy, pokud si o nich chceš přečíst více, tak můžeš například na blogu kratom druhy nebo v popisku každého produktu, zkus například u Red Borneo! Druhy se od sebe liší především v síle, jsou mnohem více individuální než barvy. Proto nelze jednoduše určit přesný rozdíl jednotlivými druhy. Pokud  se chceš o kratomu dozvědět více, můžeš si přečíst stránku co je kratom, kde jsou popsány především jednotlivé barvy, nebo zda má kratom účinky. Rozsáhlý článek je dostupný na blogu kratom.
Zajímají tě informace ze zahraničních zdrojů? Rádi bychom ti doporučili  kratomscience.com

Napsat komentář